P0

Spyglys

Motorhedai netruko suėsti*

Spyglys
2019-07-18


Akivaizdžiai pasitvirtino Spyglio prognozės, kad sunku, oi sunku bus šios kadencijos Savivaldybės administracijos vadovu tapusiam Gintarui Neniškiui dirbti motorhedų apsuptyje. Visgi jis turi prisipažinti, kad netikėjo, jog tik laikinai nuo viešojo transporto šturvalo pasitraukęs G. Neniškis taip greitai kapituliuos.

Neprabėgo nė pora mėnesių ir mūšio lauke už darnų judumą jau matyti kylanti balta vėliava – trečiadienį miesto Tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto posėdžio metu svarstant klausimą dėl šalia garsiosios park and ride aikštelės esančio kioskelio remonto nuskambėjo, kad „3-4 metų laikotarpyje kombinuotosios jungties projektas nebebus vykdomas”. Viso gero, modernus keleivių paviljone, viso gero bilietų kasos ir XXI a. tualetai…

Ir šią naujieną buvo priverstas pranešti ne kas kitas, o Savivaldybės administracijos Turto skyriaus vedėjas Edvardas Simokaitis, bene vienintelis visoje administracijoje į darbą atvykstantis elektriniu paspirtuku!

Operatyvinėje nuotraukoje užfiksuotas tikriausiai paskutinysis Gintaro Neniškio ir kitų paprastai nematomų viešojo transporto fronto kovotojų vizitas park and ride aikštelėje, nes po trečiadieninio akibrokšto pasidarė akivaizdu, kad tiesiog prasivertų ši šventa transportininkų žemė po kojomis jei čia vėl žengtų jos atsižadėjusieji asmenys.

Gintarai, Gintarai, ir kaip tu dabar į akinius Andriui (ne Dobranskiui) pažiūrėsi? O apie ištikimą viešojo transporto guru Liną P., vardan šviesios jo ateities triūsusį vyriausiojo miesto džiazmeno rinkimų štabe, jau net kalbėti neverta… Liko dar tik, kad pats į darbą tuos 900 metrų iš J. Zauerveino gatvės pradėtum su mašina važiuoti, kaip kokia miesto ūkvedė iš Pievų Tako gatvės…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


  2019-07-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt