P0

Spyglys

Reikia egzorcisto pagalbos?*

Spyglys
2019-09-03


Spyglys turi rimtą pasiūlymą naujajam Marijos Taikos Karalienės bažnyčios klebonui Mindaugui Šlaustui. Visai netoli nuo jo parapijos namų, už 800 metrų, yra labai svarbi ir uostamiesčiui, ir Klaipėdos rajonui vieta, kurioje, ko gero, pastaruoju metu apsigyveno nelabasis. Tai – AB „Klaipėdos vanduo” būstinė.

Gali būti, kad užtektų tik paprasto klebono pašventinimo ir liautųsi visokie spaudimai, skundai bei intrigos. Kita vertus, kadangi tokių dalykų nepadeda išvengti net ir raminamieji, kurių yra šios įmonės medicinos punkte, gali būti, kad čia jau reikia šauktis į pagalbą ir egzorcistą. Juk tikriausiai ne veltui neapsikentę dori klaipėdiečiai spjauna į garbingas pareigas šioje įmonėje nepraėjus nė pusei mėnesio.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


  2019-09-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt