P0

Spyglys

Subalansuota ir Ukrainai, ir Putinui* (1)

Spyglys
2022-03-03


Spyglys negali susitūrėti neįkišęs vieno savo Spyglio į eilinę košę, kurią užvirė ta neprognozuojama „Atvira Klaipėda”. Šįkart jis nori pasisakyti apie trečiadieninį jos išpuolį prieš šventąjį kankinį Tadą, stojusį prie prišiukšlintos vienos iš Klaipėdos kultūros šventovių vairo, kad ją išvalytų ir tuo pačiu dar nugalėtų visą kultūrinę Memelio mafiją.

Spyglys konstatuoja, kad rašydamas išgarsėjusį laišką darbuotojams su instrukcijomis, kaip reikia elgtis karo Ukrainai atžvilgiu, Tadas Grabys akivaizdžiai pademonstravo, kad neatitinka vieno iš natūralių reikalavimų vadovams, jog jų nurodymai būtų nedviprasmiški, aiškiai suprantami ir kokiam santechnikui Petrui, ir priekabių visad ieškantiems kultūrinei vietos mafijai atstovaujantiems žurnaliūgoms.

Kita vertus, šis laiškas atskleidė ir T. Grabio talentus – lankstumą bei įžvalgumą, kurie tiesiog gyvybiškai svarbūs įstaigų ir įmonių vadovams tokiais pavojingais bei neprognozuojamais laikais.

Juk jei viskas galiausiai baigsis taip, kaip trokšta laisvasis ir demokratinis pasaulis, direktorius galės ir toliau laikytis versijos, jog tik liurbiams ir žurnalistams trūksta teksto suvokimo įgūdžių, o jis rašė aiškiai nurodydamas, kad tik Ukrainos neprieteliai neturėtų su Koncertų salės simbolika po palaikymo mitingus šlaistytis. O jeigu visgi Ukraina kris ir ateis eilė denacifikuoti bei demilitarizuoti Lietuvėlę, pasirodžius Volodios mordoro kariuomenei direktorius galės pamojuoti įsakymu sakydamas, jog aiškiai buvo nurodęs: „Vykstančiose Ukrainos palaikymo akcijose venkite dalyvauti su Koncertų salės simbolika”.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-03-03

  Vienas komentaras apie “Subalansuota ir Ukrainai, ir Putinui*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 82.135.197.105)

   Vainoriau, kai su tavo kolega denis paraskevich kishinevsky, kuris dirbo propagandiniam rusų kanalui, o dabar sėdi pas tave ir toliau skleidžia erezijas? Akivaizdžiai pavedimai iš Maskvos nebeateina.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt