P0

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos pareigūnai atmetė Kauno prokuroro skundą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-19


Kaip anksčiau skelbta, generalinės prokurorės Nidos Grunskienės iniciatyva medžiaga dėl rugsėjo 6 d. įvykio, kilusio tarp Kauno apygardos prokuroro Ovidijaus Vasiliausko ir kaltinamojo Antano Kandroto (Celofano) aplinkybių patikslinimui ir sprendimo priėmimui perduota į Klaipėdos apskrities VPK.

Atlikę tyrimą Klaipėdos apskrities VPK Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnais nustatė, jog iš tyrimo metu gautos informacijos visumos matyti, kad fizinio asmens veiksmai nesudarė tiesioginių, realių kliūčių prokuroro teisėtai procesinei ar profesinei veiklai.

„Taip pat iš tyrimo metu gautos informacijos visumos matyti, kad pareiškėjo atžvilgiu nepakanka neteisėto žmogaus persekiojimo ar šmeižimo požymių visumos, tai yra, nors pareiškėjas aiškiai išreiškė savo valią, kad asmuo filmuodamas nepersekiotų jo, tačiau asmuo tai atlikdavo viešose vietose, prisistatydamas ir informuodamas pareiškėją, kad jis yra stebimas ir su juo norima įrašyti pokalbį. Be to, tyrimo metu nėra gauta objektyvių duomenų dėl neigiamų fizinio asmens persekiojimo padarinių pareiškėjo atžvilgiu”,- rašoma policijos pranešime.

Dėl to priimtas nutarimas atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą.

INFORMACIJA

Rugsėjo 6 d. prie Kauno teismo rūmų Celofanas filmavo ir bandė pakalbinti jam 5,5 metų laisvės atėmimo bausmę pasiūliusį Kauno apygardos prokurorą. Pastarasis neva jam iš rankų išmušė ir apgadino telefoną „iPhone 14 Pro“. Dėl to ir Celofanas, ir prokuroras kreipėsi į teisėsaugą: pirmasis dėl sugadinto telefono, antrasis – dėl jo neteisėto persekiojimo.


  2023-09-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt