Klaipėdos meras: „Esu stabdis pinigų taškymui ir kreiviems projektams“  (62)

Politika, Svarbu
Avatar photoMartynas Vainorius
2024-04-22

Pirmus savo darbo metus apžvelgęs uostamiesčio meras Arvydas Vaitkus teigia, jog pajuto, kad ši kėdė nėra pati minkščiausia, bet labai prasminga. Anot miesto vadovo, labiausiai jį liūdina, kad Klaipėda esą nesulaukia tinkamo centrinės valdžios dėmesio ir ne tik dėl pinigų.  

A. Vaitkus teigia nesibodintis jam lipinamos stabdžio pravardės, nes esą stabdo tik neracionalius pirmtakų projektus.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Teigia, kad valdančioji koalicija yra tvirta 

Pirmadienį surengtos spaudos konferencijos metu meras pripažino, jog prieš pradėdamas eiti šias pareigas turėjęs daugiau nuogąstavimų nei kad reikėjo.  

„Dėkoju kolektyvui, kad nors pajuto tam tikras įtampas, bet susitelkė. Esu dėkingas ir opozicijai, kad daugeliu atveju surandame bendrus vardiklius“, – teigė A. Vaitkus.  

Visgi, pasak jo, nuvilia faktai, kad vis pasitaiko nepagrįstos kritikos „tik dėl politinės erdvės“. Kaip tokį pavyzdį jis minėjo ir pastaruoju metu viešoje erdvėje girdimus nuogąstavimus, kad ateityje gali nelikti Giruliuose esančių kūdikių namų.  

„Niekada nebus parduodami kūdikių namai“, – tikino meras, teigęs, kad jau ramino ir šios įstaigos kolektyvą, ir čia paslaugas gaunančių vaikų tėvus.  

Pasak jo, paliatyvios slaugos koncentravimas buvusiame Klaipėdos vaikų ligoninės konsultacinės poliklinikos pastate J. Karoso gatvėje yra prasmingas ir dėl to, kad šalia būtų visa reikiama medicininė pagalba, ir dėl to, kad nuo 2023 m. tokias paslaugas galės teikti tik atitinkamą licenciją turinti įstaiga. Giruliuose, anot mero, liks „devynios iš dešimties paslaugų“, o ką ten būtų galima kurti papildomai paaiškės gavus skaičius ir iš kitų regiojo savivaldybių.  

Anot mero, jį labiausiai liūdna, kad centrinė valdžia nemato Klaipėdos „taip, kaip ji gyvena iš tikrųjų“. Pinigai esą yra tik viena iš tų dalių. Stop ženklo istorija Tilžės gatvėje ties geležinkelio pervaža esą jau yra tapusi „metine epopėja“, bene geriausiai iliustruojančia tokį požiūrį. Kartu meras patikino, kad neturi tikslo pyktis su centrine valdžia.   

„Taip, esu stabdis. Stabdis pinigų taškymui ir kreiviems projektams. Negirdėjau nė vieno kompetentingo paaiškinimo, kaip būtų galima kurį nors iš tokių projektų padaryti kitaip, racionaliai“, – teigė meras ir kartu informavo, kad kuriam laikui dabar yra sustabdytos ir didžiojo pilies bokšto statybos.  

Taip esą nutiko dėl to, kad bokšto statomas tik „per pusę plytos storio“, neišspręstas buvo ir jo sandarumas drėgmei.  

„Pataisys projektinę dalį, kad pastatas būtų tvarus. Jei statome jį kaip traukos objektą, tai toks jis ir turi būti“, – teigė meras, užsiminęs apie vykstančias diskusijas ir dėl bokšto įveiklinimo. 

Meras sakė negalintis įvertinti savo metinės veiklos pažymiu, bet tikino supratęs, jog tai yra ne pati minkščiausia kėdė, bet „labai prasminga“.  

„Ypatingai esu dėkingas Vidmantui Dambrauskui, kuris skiria daug asmeninio laiko prisidedant prie idėjų kalvės, procesų stebėjimo“, – sakė A. Vaitkus.    

Anot jo, nors diskusijų netrūksta, tačiau valdančioji koalicija esą nekliba. 

Kas toliau? 

Kalbėdamas apie būsimus darbus A. Vaitkus teigė, jog laukia koncerno „Achemos“ grupė atstovų vizito, kad su jais galėtų kalbėtis apie Žiemos uosto ateitį.  

Jo įsitikinimu, buvusi „Geoterma“ gali „kardinaliai atpiginti šildymo kaštus“, o geoterminis vanduo gali būti panaudojamas ir SPA, ir žvyrkelių laistymui, ir krevečių auginimui, ir kitiems projektams.

A. Vaitkaus tikinimo, šie metai taps proveržiu vykdant „Klaipėdos energijos“ teritorijos Danės gatvėje konversiją. Meras teigia tebematantis galimybę ten pastatyti ir naują savivaldybės pastatą kartu su jos įmonių aptaravimo centrais, bet pirmiausiai reikia išsiaiškinti ir transporto srautų suvaldymo klausimą. Miesto vadovas tikisi, kad dėl poreikio statyti tokį naują pastatą pavyks susitarti su visomis politinėmis jėgomis, nes šis projektas esą leistų ženkliai sutapyti mokesčių mokėtojų lėšas – dabartiniai visi pastatai, anot A. Vaitkaus, yra išnaudojami labai neracionaliai.  

Mero teigimu, tarp prioritetų bus ir nuotekų tinklų infrastruktūros sukūrimas vadinamajame auksiniame trikampyje tarp Tilžės ir Vilniaus plentų, nes verslas per dešimtmetį čia esą ketina investuoti iki pusės milijardo eurų į didžiulis prekybinius plotus, ofisus, „outletų miestelį“.  

Pasak A. Vaitkaus, buvo apsispręsta naujas automobilių stovėjimo vietas vadinamuosius miegamuosiuose rajonuose rengti kvartaliniu principu, nes įrengus pavienes atsiranda grūstys konkrečiuose kiemuose.  

Naujoji mokykla, anot mero, duris turėtų atverti rugsėjį, tačiau rangovas pirmiausia dar turės išspręsti trūkinėjančio grindų betono ir žemės nuošliaužų stačiuose šlaituose problemas.  

Meras žadėjo, kad šiemet veiklą tęs ir mažųjų valčių prieplaukos projektui įgyvendinti sukurta darbo grupė.  

„Reikia skubėti su planavimo dokumentais“, – teigė meras, turėdamas omenyje faktą, kad Uosto direkcija juda su vandens infrastruktūros kūrimu.  

Miestas vadinamojoje Stariškių teritorije mato ir vandens sportą, ir kempingą, ir naują perkėlą į Smiltynę.  

„Tai būtų didžiausias ir gražiausias traukos objektas pietinei miesto daliai“, – teigė A. Vaitkus. 

Pasak jo, šiemet pagaliau turi būti reorganizuota Savivaldybės administracijos struktūra grąžinant departamentus. A. Vaitkaus įsitikinimu, praėjusios kadencijos metu sukurta horizontali valdymo struktūra tokio pobūdžio organizacijoje yra neefektyvi.  

„Bus ir įstaigų reorganizacijų, yra galimybių ženkliai taupyti miestiečių pinigus“, – žadėjo meras.  

Žymos: | | | | | | |

Komentarai (62):

Atsakymai į “Klaipėdos meras: „Esu stabdis pinigų taškymui ir kreiviems projektams“ ”: 62

 1. Pastebėjimai, gal ir klystu parašė:

  Gal man atrodo ,bet šis meras gal labiau krypsta į atokratinį valdymą. (Gal atstovauja savo rėmėjams). Bet gyrimasis kad „taupo” prajuokino. Vien mokyklai kiek padidino biudžetą- toks vaizdelis, kad lamėjo konkursą su mažiausia kaina , o pastatė su didžiausia. Kažkaip priminė jau girdėtus atvejus.
  Kažkaip iki šio turbūt nepameluosiu, bet pats nuostabiausias ir ūkiškiausias meras buvo E. Gentvilas. Taraškevičius- na apie jį geriau patylėti. (galimai neapsiriksiu – korupcijos klestėjimo metai).
  Grubliauskas- niekuo nepasižymėjo. Jo ir nerinkau nei kartą.

 2. Klaipedietis parašė:

  Vaitkus kaip buvo taip ir liko populistas, suprantama kalnai nenuveikiami per 1 metus, bet realiai stabdyti VISUS projektus tai buvo totalus briedas, bet juk reikia apsimesti, kad kažką veiki, o jis tai sugeba.

 3. Smaguris parašė:

  https://www.atviraklaipeda.lt/2023/08/07/automobilio-remonto-istorija-turetu-kainuoti-ir-posta/ Mere o kaip su tuo korumpuotu asmeniu, kuris uz silumos vartotoju pinigus savo masinas remontuoja? Jisai ir toliau merijoje dirba ir kitas vagystes planuoja…Mere – tai normalu, skatinate?

  • Ne merui spręsti parašė:

   Kas vagis ar ne, kas kaltas, nustato teismas. Byla ten ir iškeliavo. Kai bus teismo sprendimas, tada ir bus aišku. Dabar meras pagrindo atleisti iš darbo kaltinamųjų, o ne nuteistųjų neturi. ir nesvarbu, kas jums matosi. Po teismus atleidus be pagrindo (pagrindas – įsiteisėjęs teismo sprendimas) teks keliauti ne jums su savo klausimais.

 4. ar ne gamins pavojingu ginkų su vandeniliu parašė:

  apvis.apva.lt/paskelbti_kvietimai/zaliojo-vandenilio-gamybos-pajegumu-pletra-2024-0

  Priemonė: „Žaliojo“ vandenilio gamybos pajėgumų plėtra

  Paraiškos priimamos nuo : 2024-04-22 08:00

  Paraiškos priimamos iki: 2024-07-17 17:00

  Kvietimui numatytas finansavimas: 23850834.00 Eur.

  klaipeda.diena.lt/naujienos/verslas/imoniu-pulsas/derybose-su-rheinmetall-tariamasi-del-gamyklos-statybu-pradzios-rudeni-1170941

  o ar ne gamins pavojinhu ginklu su vandenilių?????

 5. kokie sutapimai parašė:

  ://apvis.apva.lt/paskelbti_kvietimai/zaliojo-vandenilio-gamybos-pajegumu-pletra-2024-04
  Priemonė: „Žaliojo“ vandenilio gamybos pajėgumų plėtra

  Kvietimui numatytas finansavimas: 23850834.00 Eur.

  https://klaipeda.diena.lt/naujienos/verslas/imoniu-pulsas/derybose-su-rheinmetall-tariamasi-del-gamyklos-statybu-pradzios-rudeni-1170941

  https://www.atviraklaipeda.lt/2024/04/22/stringa-konkursai-del-vandenilio-gamyklos-statybos-klaipedoje/

  Ar vandenilis bus naudojams Rheinmetal vandenilinių ..bo mbu gamybai?

  • Ramūnas parašė:

   Tikrai stabdis patvirtintiems projektams ir kuriems išleista šimtai tūkstančių.Ir ne stabdis savo draugelių verslininkų užgaidoms

 6. koks sutapimas Latakui skita 23 850 834 mln iš mūsų pinigu. parašė:

  https://www.atviraklaipeda.lt/2024/04/22/stringa-konkursai-del-vandenilio-gamyklos-statybos-klaipedoje/

  „Žaliojo“ vandenilio gamybos pajėgumų plėtra 2024-04 Nr. MF-EM-ŽVGP02

  Paraiškos priimamos nuo : 2024-04-22 08:00

  Paraiškos priimamos iki: 2024-07-17 17:00

  Kvietimui numatytas finansavimas: 23 850 834.00 Eur.

  O kas važinėja ant vandenilio?
  Niekas. Bet stato Reinmetal bombos gamins, gal su vandeniliu. O
  https://klaipeda.diena.lt/naujienos/verslas/imoniu-pulsas/derybose-su-rheinmetall-tariamasi-del-gamyklos-statybu-pradzios-rudeni-1170941
  tai paslapčia nuo mūsų gamins vandenilio bombas???

  https://apvis.apva.lt/paskelbti_kvietimai/zaliojo-vandenilio-gamybos-pajegumu-pletra-2024-04

 7. O šiandien APVA parašė:

  Skirė Latakui su šaika ir Kreiviui 12 mln Eur vandenilio gamyklai Nemuno 8a,statybai. O kai viskas sutapo. Konkursas į pabaiga ir imk šaika ir Latakas 12mln. Turtėk, naudok mūsų Lietuvos tautos turta gela vandeni. Gaminkite kura -uždirbk miliardus. Jog Apva tai iš mūsų visu pinigu atiduoda Latakui 12mln……o tai varškės vyriausybė-latakai-šaika

 8. Stebėtojas parašė:

  Kas yra pinigų taškymas pagal Vaitkų? Senos sovietinės poliklinikos renovavimas jai dirbant, bet ne naujos modernios statymas. Svaigimas apie naujos Neptūno sporto arenos statybą, bet nepripažinimas kad Švyturio arena jau veikia mieste. Kultūros projektų finansavimo tvarkos keitimas taip, kad metų vidurys, o teikėjai nežino, ar savivaldybė juos parems. Skolinimas lėšų Sportininkų kvartalo šaligatviams renovuoti, bet ne skatinimas prieš tai renovuoti gyvenamuosius namus. Kalbėti apie naujos savivaldybės statybą Kl.Energijos teritorijoje bet nepasakyti kas bus su KVAD energijos pastatu. Po langais matyti griūvantį Senojo Pašto pastatą ir sakyti ,kad Valstybė į tai nekreipia dėmesio. Džiaugtis Muzikinio teatro atidarymu, kurį ta pati Valstybė pastatė.

 9. O kaip su vandens vagišiais parašė:

  Šaika, Kreivis, Latakas sugalvojo Nemuno 8a pastatyti vandenilio gamykla. Iš gelo vandens 9 litru gamins 1 litra kurą.
  Eksportuos, uždirbs milijonus. Išnaudos po kokiu 5metu visa gelu vandeni
  Perdžius upės. Vandeni pirksime iš Italijos už 10 eurų už buteliuka.

 10. Uosto darbuotoja parašė:

  Arvydas Vaitkus – surogatinis meras – tikrasis meras Vidmantas Dambrauskas be kurio pritarimo Arvydas nieko negali daryti, net i wc nueiti…Matysim, ar žmonės po 36 mėn vėl išrinks surogatinį merą, kuris nieko nei sprendžia, nei geba daryti.

  • Aušra parašė:

   Aš buvau stabdis Regos ugdymo įstaigoje nesąžiningam lėšų švaistymui. Vadovas nėrėsi iš kailio mane uždusinti. Išėjau pati, nes praradau viltį. Tai buvo besisukantis ratas, kuriame dalyvavo daug institucijų ir asmenų.

 11. Dov. parašė:

  Jau ir taip miestas dūsta nuo automo bilių.Pmėginkit kur nors Liubeke ar pvz.Gdanske auto centre pastatyti – tikrai nepavyks.Būtina mieste mažinti taršą ir triukšmą, o ne parkingus visur įrenginėti.Kur reikia būtinai ir ne būtinai. O dėl pinigų taškymo- meras teisus!

 12. Noriu paklausti parašė:

  Ką ten valdančioje daugumoje veikia 3 socdemai ir 3 valstiečiai? Aišku, jie viskam pritaria, arba jų niekas neklausia? Jie taip pat atsako už visus „kreivus” mero projektėlius. Rinkimai ne už kalnų, net patys partiečiai už tokius bebalsius, jų dėka patekusius į Tarybą, narius toliau nebalsuos. Gi ne Rugpienių kaimas, o miestiečiai jais pasitikėjo…

 13. Stabdziu sutepejas parašė:

  Kaip tik tas didysis pinigu stabdytojas :))))))
  Pradzioje pastabdo kad visos kapeikos pareitu pas ji, o po kas lieka jau pastabdo kitiems, gal dar biski nubyres…..

 14. Tam IP: 90.131.42.153 parašė:

  Na ir ką? Ko tavo meras nieko nesakė dėl požeminio garažo? Viskas tiko, nes Tumai reik? Tik kad būtų tinkamai apsaugota nuo gruntinių vandenų 🤣

  „Dėl požeminio garažo A.Vaitkui kyla abejonių, ar projektuotojai tinkamai įvertino geologines sąlygas ir ar nenutiks taip, kad stovėjimo aikštelės nebus tinkamai apsaugotos nuo aukštai esančių gruntinių vandenų.”

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/aktualu/lietuva/klaipedos-atgimimo-aikstes-rekonstrukcija-leidimas-statybai-yra-aiskumo-ne-56-2040346?utm_medium=copied

 15. Blogai parašė:

  Stabdis pinigų taškymui?
  Skūpas du kartus moka, štai kas. Kiek pinigų išleido vėjais už visokius atšaukimus.
  Nebūkit Skrudžas, tai blogas ženklas.

 16. Nezabitauskas parašė:

  Stop pinigų taškymui ir kreiviems projektams? Puiku! Dabar tikiuosi, kad ir auksinis garažas po Atgimimo aikšte nebus statomas – juk tai yra akis badantis pinigų taškymo ir kreivo projekto pavyzdys! Dėl įsipareigojimų, kurių neva neįmanoma atšaukti, pasakysiu štai ką. Nei miestiečiai per apklausą, nei miesto taryba tokiems įsipareigojimams nėra pritarusi (už požeminį garažą yra balsavusi tik miesto tarybos kolegija). Be to, tie įsipareigojimai – tai ne dešimt Dievo įsakymų. Net konstitucija, ir ta prireikus yra keičiama. Taip ir šiuo atveju, pasikeitus valdžiai, gali ir turi būti pakeisti kreivi ankstesnės valdžios sprendimai.

  • Vaitkaus gynėjui IP: 90.131.42.153 parašė:

   Pats sau prieštaraujat , paskaitykit dar kartą antraštę – esu stabdis pinigų taškimui ir kreiviems projektams.
   Tai ko nestabdo to požeminio garažo projekto ? Reiškia viskas tinka ar kaip? Jus dėkite nedėjęs tų straipsnių, faktai lieka faktais, Vaitkus to nestabdo, nors ir galėtų, kaip visą kitą sustabdė. To požeminio garažo tikrai nereikia, pinigų taškymas. Sutvarkykit pačią aikštę, nors kažką gero po savęs paliksite.

  • Jau tik nereikia :) parašė:

   Pagaliau kas sako , kad ta aikštelė nėra reikalinga ? 🙂 Muzikiniam teatrui pagal savivaldybės įsipareigojimą reikia ! Vartyt galime kaip norime , bet ….Nemanau , kad keli nepatenkinti galėtų įtakoti priimtus sprendimus . Man ta aikštelė visai reikalinga , aš ne su kedais ir džinsais į Muzikinį einu , kad važiuoti viešu transportu . Taigi ….😁😜

  • Jau tik nereikia 😀 parašė:

   O iš regionų žmonės atvažiavę kur statys auto ? Klausimas dėl požeminės aikštelės turi daug briaunų .

  • Pritariu parašė:

   Pritariu

 17. Aukso amžiui parašė:

  Būtent, opozicijos nuomonę turėtumėm išgirsti ar nors paskaityti kur nors. Ir čia ne Atvira Klaipėda kalta, kad opozicijos nėra ir jos lyderis kaip tas katinas Leopoldas…liūdni reikalai

 18. Miestietis parašė:

  Neįgali valdžia ir taškas. Griaunanti ir tą, kas buvo sukurta.

 19. Vardas parašė:

  Gal ir galima,butu,”suprasti” pareiguno snekas,jei !? Zmogus, tiek metu trynesi prie „valdzios”,dalinai „valde”,kai ka,kol netapo paciausiu,mieste !?
  Tad,ar nebus taip,kad pats sau trukdo … !?
  P.S Noreciau klysti,tikiuosi … ,gal … i musu miesta ateis ,-pilietiskumas,padorumas,pareigingumas!?

 20. Joris parašė:

  Kol nieko nenuveikė, tai vertinti sunku. Senamiesčio fasadų tvarkymo programa gal ir taps darbų atspirties tašku. Dabar iš anksčiau pradėti ar baigti projektai- anoks mero nuopelnas. Iš Lietuvos didmiesčių vieninteliai turime apleistą aikštę, kalbu apie Atgimimo, laukiame judesio ir čia. O nutraukti naujai planuojamus projektus- dar ne kompetencijos įrodymas. Va kad ir tokia detalė, kaip naujai sutvarkytas grindinys aplink Muzikinį, o bortai sudėti įprasti cementiniai, nenuteikia optimistiškai. Vilniuje jau senokai suprasta, kad jie po kelerių metų aptrupėja, todėl deda granitinius, ir toli gražu ne centrinėse miesto dalyse. Čia tas pat, kai susikloti brangų parketą, o grindjuostes plastikines sumontuot. Va Vaitkaus meilė požeminiams parkingams nepaslepiama. O pliurpalų, kaip „Esu stabdis pinigų taškymui ir kreiviems projektams”, nevertinsi juk.

  • Joriui parašė:

   Panašu tik Jūs likote nežinantis kieno meilė požeminiai garažai 🙂 Liberalai , politinės korupcijos byloje nuteista partija Liberalų sąjūdis , būdami miesto valdyme priėmė visus ” sprendimus ir sutartis ” kas turi būti po aikšte .

  • Joriui , 2016 metai ! parašė:

   Uostamiesčio politikai apsisprendė – Atgimimo aikštėje bus įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Projektas kainuos per 3 mln. eurų. NUSPRĘSTA: PO ATGIMIMO AIKŠTE KAS POŽEMIUS
   2016-07-29 09:00Radvilė Rumšienė

  • 😉 parašė:

   A.Vaitkus TIK nuo 2019 m. Klaipėdos miesto tarybos narys ! Taigi ” požeminio garažo” klausimus išspręndė be jo . Ši dauguma kaip palikimą gavo sutartis , kurių kaip suprantu nei keisti , nei koreguoti jau negalėjo .

  • Joris parašė:

   Tikrai žinau, primint nereikia. Tai ką galėjo Vaitkus sustabdyti, tai Atgimimo aikštės projektą, tiksliau , jį pakoreguoti be požeminio parkingo. Sumokėsime beprotiškus pinigus, nemažesnius nei naujoji mokykla. O dar planai Lietuvninkų aikštėj tokį pat įrengti… Geriau tvarkykime daugiabučių kiemus. Yra kur pinigus prasmingiau panaudoti.

  • Joriui , 2023 sausis parašė:

   KLAIPĖDOS VALDŽIA ŽADA IEŠKOTI ALTERNATYVŲ NEPASTATYTAM POŽEMINIAM GARAŽUI PRIE TEATRO
   2023-01-29 15:57Jurgita Andr

   Kaip BNS informavo Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras, automobilių stovėjimo vietos yra būtinos norint įteisinti pastatą.

   „Savivaldybė yra įsipareigojusi įrengti 116 vietų, sutartis galiojanti. Mes tikrai tikime, kad savivaldybė tą įsipareigojimą įvykdys. Turėjome darbinį pasitarimą ne taip seniai, detaliai aptarėme situaciją“, – informavo teatras.
   Šių stovėjimo vietų reikia kelerius metus rekonstruojamam Klaipėdos valstybiniam muzikiniam teatrui.

   Įpareigojimas priimtas savivaldybei taip ir neįgyvendinus požeminio garažo po Atgimimo aikšte projekto, nes šis buvo koreguojamas ir įgyvendinimas užtruko. SAVIVALDYBĖ PAGAL ANKŠČIAU PASIRAŠYTĄ SUTARTĮ SU pagal anksčiau pasirašytą sutartį su Klaipėdos valstybiniu muzikiniu teatru ĮSIPAREIGOJO įrengti 116 vietų automobiliams.

   Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekonstrukcija turėtų būti baigta metų pabaigoje, o požeminio garažo statybos nėra prasidėjusios.

   „700 vietų pagrindinėje salėje, 186 mažoje salėje, 14 vietų neįgaliesiems – kur realiai turės parkuoti asmenys, apie 1000 žmonių kartu su kolektyvais atvykę į renginį?“ – tarybos posėdyje kalbėjo liberalė Alina Velykienė.

   Taryba nusprendė, kad esant tokioms aplinkybėms pilnai turi būti įgyvendintas jau parengtas techninis projektas dėl Danės gatvės, čia padidinant automobilių vietų skaičių.

  • Joris parašė:

   Tai va meras ir turi įtikinti, kad tokia sutartis- sunkiai pakeliama našta miestui. Kiek žinau iš insaiderių, šitokią sutartį dėl parkingo labai įnirtingai stūmė buvusi miesto valdžia. Kultūros ministerijai ji mažiausiai aktuali. Juk tokios prabangos nei Vilniaus operhauzas, nei Kauno muzikinis nei reikalavo, nei reikalauja, nors abu atnaujinami dar dabar, arba ką tik darbai baigti. O Velykienė, ką Velykienė, kas jai…

  • Jori, Jūs rimtai ? Po sutarčių , kurias pasirašė parašė:

   buvę miesto valdyme liberalieji su konservatoriais , ką gali įtikinti po 5-6 metų ir jau atidaryto Muzikinio ? 🙃

   Požeminė aikštelė po Atgimimo aikšte – neišvengiama?
   Miestas, Svarbu

   Martynas Vainorius
   2019-05-29

  • O kaip parašė:

   Su vandenilio gamykla Nemuno 8a. Jau ateina rangovai. Tai Leista Kreiviui , Latakui iš šaikai vogti mūsų gela vandeni? Iš 9 litru gelo vandens pagamins 1 litra kuro.
   Kaina bus nuo 5eur ir brangiau. O kas keido vogti mūsų gela vandeni????.?
   Latakai, šaika, kareiviai lauk ….

  • Stebėtojas parašė:

   Didžiausi A. Vaitkaus pasiekimai : lauko tualeto atidarymas papludimyje, Neptūno pergalė prieš Žalgirį, mokytojams paskirtos kanceliarinės prekės, pieštukai ir t.t, dar anūką nuvedė apsikirpti ir su žmona foto pasidarė valstybės atidarytame muzikiniame teatre – tai tiek tų darbų šiais metais … Tokiais darbais galėtų pasigirti eilinės savivaldybės seniūnas, o ne uostamiesčio meras – kažkokia depresija…

 21. Mere parašė:

  kai tiek daug kalbama apie naują miesto „vaizdą” gal tik naivuoliai tikisi pokyčių per metus laiko, bet tam pradėti dėti tvirtus pamatus kaip ir laikas. Kad ir su ta pačia administracijos struktūros reorganizacija. Taip reikalingu miestui nuolatiniu profesionaliu miesto planavimu, politiškai nekonjunktūrine, nepataikūniška verslo intereso grupėms miesto vyriausio architekto pozicija, į gilią duobę nusiritusia miesto planavimo komiteto kompetencija. Miesto rykštė – nekompetencija miesto kraujotakos kūrime -infrastruktūros planavime, projektavimo užduočių ruošime ir „projektavimo paslaugos pirkime”. Didžiausia bėda ir turto banko sklypų, miesto turtų ( sklypai, pastatai) pardavinėjimas sandoriuose nenurodant privalomų miesto reikalavimų šiems objektams, miesto interesų, planavimo dokumentų reikalavimų , o įsigijus užsiiminėjant politikų reketu, spaudimu administracijai . Bėdų mieste prisikaupė daug, bet jų neišspręs senoji administracija kuri tai ir sukūrė.

 22. Jf parašė:

  Kai per metus nieko taip ir nepavyko nuveikti, o kokie lūkesčiai buvo sukelti prieš rinkimus. Burbulas susprogo, gaila miesto.

 23. Nusivylusi parašė:

  Na štai, ir Atvira Klaipėda parsidavė Vaitkui – antraštė viską pasako, ir užsakymo numerio nereikia. Tobulas pavyzdys, kaip miesto žiniasklaida reklamuoja merą – reikia žurnalistikos pirmakursiams rodyt, kaip negalima daryt. O paskui jie nueis į redakciją dirbti ir sužinos, kad kitaip ir nedaroma. Liūdesys.

  • aukso amžius, ne kitaip parašė:

   Jei nesumokėjo, tai merui belieka trinti rankas, nes jau nemokamai ditirambus jam gieda! Ar begali būti geresni laikai valdžiai?
   Ir nuo kada žurnalisto darbas yra protokoluoti mero monologą? Tai gali padaryti bet kuri sekretorė. Naiviai tikėjausi pamatyti ir kitą nuomonę – opozicijos, visuomeninių tarybų, seniūnaičių poziciją, galiausiai, praeivių gatvėje – kaip jiems pirmieji naujosios valdžios darbo metai?

  • Stabdis parašė:

   Meras ne stabdis kreiviems projektams, o milžinas viso miesto STABDIS, tiksliau „tormozas”!

  • Martynas Vainorius parašė:

   Aukso amžiui. Ar esate nors kartą atsidaręs „Atviros Klaipėdos” kontaktų skiltį? Reikalaukite analizės, apklausų ir tyrimų iš kitų dviejų miesto redakcijų, o ne iš trijų entuziastų, kurie sukuria visą šitą turinį.

  • Liūdesys parašė:

   „Atvira Klaipėda”tai lyg tikro,su dezodorantu neprisotinto,oro gurkšnis,leidžiantis miestiečiams skaityti tą tikrąją informaciją apie mieste kurpiamus reikalus.Nereikia stenėti ,kad centrinė valdžia neskiria Klaipėdai pinigų,jei mero potvarkiu už jo piarą(puikaus įvaizdžio kūrimą)V.E ir „Klaipėdai”pervesta apie 500 tūkst euriukų ,kurie galėjo būti panaudoti kitoms miesto reikmėms.Rinkau ,tikėjau Vaitkaus ir jo bendražygių Dambrausko,Tumos galimybėmis ir noru tarnauti miesto gyventojų interesams ,o ne savo kapšelio(pinigų)auginimu.Deja,jei Grubliauskui prikišamas neūkiškumas ir t.t.,tai Vaitkaus valdymo era ko gero bus vadinama netiesos sakymo,autokratijos savivaldybėje ir kitose pavaldžiose institucijose taikymu.Liūūūdesyyys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Arvydas Vaitkus nuo rinkėjų pavargo itin greit*

Uostamiesčio savivaldybės meras ir jo paskirti vicemerai vis labiau slepiasi nuo rinkėjų ir net vietinių tarnautojų: už daugiau nei septynis ...
2024-07-23
Skaityti daugiau

Spyglys

„Vilties bėgime” valdžia „bėgiojo” už valdiškus pinigus*

Nors Klaipėdos miesto valdžios damų ir džentelmenų „Vilties bėgimo“ parade bėgant šiemet lyg ir nesimatė, tik pozuojant, bet formaliai sudalyvauta: ...
2024-07-22
Skaityti daugiau

Spyglys

„Būkit žmonės, neskambinkit merui naktimis!“*

Seimo sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Antanas Matulas, vykstant komiteto posėdžiui, kuriame buvo svarstoma padėtis Klaipėdos universiteto ligoninėje, neslėpė nuostabos, kodėl ...
2024-07-21
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This