Užstrigo baldų naujajai mokyklai pirkimas (9)

Svarbu, Švietimas
Avatar photoArtūras Šulcas
2023-06-20

Nutrauktos baldų pirkimo procedūros naujai statomai mokyklai. Klaipėdos savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Vilma Marcinkevičienė tvirtina, kad taip įvyko ne dėl to, jog statybos gali nesibaigti laiku.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Birželio 1 dieną paskelbtame viešųjų pirkimų konkurse dėl korpusinių baldų naujajai mokyklai pirkimo buvo nurodyta, kad pasiūlymų laukiama iki liepos 3 dienos. O baldai pagaminti, pristatyti ir sumontuoti turi būti per 4 mėnesius su galimybe šį terminą pratęsti dar mėnesiui.

Pasak V. Marcinkevičienės, dabar tikslinama pirkinių techninė specifikacija. O šio dokumento patikslinti nenutraukus pirkimo procedūrų neleidžia teisės aktai. Vedėja tikina, kad konkursas netrukus bus paskelbtas iš naujo.

Visas pirkimas buvo suskirstytas į aštuonias atskiras dalis. Baldai naujajai mokyklai suprojektuoti originalūs – Tauralaukio bendrojo ugdymo mokyklos patalpų daiktinės aplinkos projektavimo paslaugos savivaldybei kainavo 27,8 tūkst. eurų. Jas suteikė Sauliaus Remeikos dizaino studija.

Senvagės gatvėje statoma mokyklas pabrango jau beveik dvigubai – nuo 10,9 iki 18,6 milijono eurų. Kad mokslo metai čia prasidės šių metų rugsėjo 1 d. jau vargiai tikėtina. Kur kas realesne data – 2024 metų ruduo.

Gegužės pradžioje šiame objekte apsilankęs savivaldybės meras Arvydas Vaitkus buvo itin kritiškas dėl „sunkiai suvokiamų ir itin prabangių sprendimų”, bet pripažino, jog to pakeisti jau nebegalima ir svarbiausia dabar kuo greičiau užbaigti darbus.

A. Vaitkaus vizito metu paaiškėjo ir aplinkybė, kad net ir baigus darbus taip, kaip norima, mokyklos atidavimas eksploatacijon gali priklausyti nuo šalia daugiabučius statančių verslininkų malonės – ar jie įsirengs lietaus nuotekų tinklus, prie kurių turi prisijungti ir mokykla.

Žymos: | | | | | |

Komentarai (9):

Atsakymai į “Užstrigo baldų naujajai mokyklai pirkimas”: 9

 1. Pastebėjimas parašė:

  Visada džiaugiausi, kad AK yra Klaipėdoje
  Du, ilgi komentarai prastai išsimiegojusio žmogaus yra abstraktus apie nieką.
  Tokie komentarai yra didesnė blogybė apie nesantaikos kurstymas, keiksmažodžiai, šmeižtas….
  Bet tai kas turi būti galvoje, kad parašyti tokius komentarus????

 2. se parašė:

  Statoma didžiausia mokykla be stadiono.

 3. simona parašė:

  Jau aiškėja tikroji mokyklos atidarymo data. Kitų metų rudenį. Tai jau tikriau. Dėl nuotekų pajungimo. Ne malonės reiktų laukti iš privatininkų , bet kalbėtis ir išspręsti problemą . Šiandien ji jau turėtų būti dabartinės valdžios galvos skausmas. Šiaurinėje dalyje bent dviejų mokyklų dar trūksta. Bent per savo darbo laikotarpį suprojektuokite vieną mokyklą Kad pastatysite, tikrai netikiu.

 4. Jūs administratorius, aš skaitytojas parašė:

  Labai gerai, kad reaguojate į komentarus, kritiką. Reakcija galėtų būti švelnesnė, kam tas grubokas stilius ir epitetai ”spalvinti rožinėmis spalvomis”. Pyktis blogas patarėjas. Iš tiesų man aktualu kaip dirba Klaipėdos miesto savivaldybė, meras. Aktualu kaip tai nušviečiama medijose, tame tarpe ir Atviroje Klaipėdoje. Kas čia blogo? Ir dar: aš pakritikuoju Atvirą Klaipėdą (kad būtų aiškiau įvardinu skaičiais) už sakykim 30€ , o Atviros Klaipėdos reakcija , komentaras už 150€ (nepasitenkinimo). Pagalvokit apie tai. Nesikarščiuokit taip. Dėl džiazo koncerto paprasta. Yra facebook-e puslapis ”Vilties miestas” ten yra visa eilė renginių, kurie yra įdomūs, verti dėmesio. Tai ir ”Vilties bėgimas”, ir džiazo koncertas birželio 21d. 19val. Ten ir vargonų muzikos festivalis visą vasarą. Štai jums ir pozityvumas. O dėl matymo… Ką jūs norite matyti, tą ir matote. Ir dar – atkreipkite dėmesį kokie komentarai rašomi po jūsų straipsniais. Kokie straipsniai (kandūs, pasišaipantys) tokie ir komentarai. Ar jūsų straipsnius komentuoja išsilavinę, visapusiškai išprusę skaitytojai? Kokio išsilavinimo jūsų skaitytojų auditorija? Ir nematau jokio reikalo jums įsižeisti už kritinius pastebėjimus. Sėkmės!

  • Martynas Vainorius parašė:

   Gerbiamasis arba gerbiamoji. Pirmiausia, tai aš pateikiau nuorodas – konkrečius faktus nuorodų pavidalu apie pastarųjų dienų įvairovę. Ir faktas nėra nei piktas, nei įsižeidęs, jis tiesiog pats nepaneigiamiausias dalykas pasaulyje.

   Bet net jei ir pykčiau, manau, kad turiu teisę tai daryti ir už 1500 eurų, ir net pasiųsti tokius pretenzingus skaitytojus rusų karo laivo kryptimi. Nes visą lietuvišką turinį, įskaitant pranešimų spaudai tvarkymą ir paskelbimą, „Atviroje Klaipėdoje” kartu su manimi nuolat kuria dar tik du žmonės. Apie papildomus darbus, kuriuos man reikia padaryti, kad AK gyvuotų net nekalbu. Tad tuos, kurie man dar ir aiškina apie ką mes turėtume ir kaip rašyti ar kaip aš turėčiau reaguoti į tokią anoniminę „kritiką” aš pradžiai noriu pasiųsti skaityti kitus portalus, gi niekas neverčia čia lankytis. Bet jei ką, tikrai galiu pasiūlyti keliauti ir paskui karinį rusų laivą. Sėkmės!

  • se parašė:

   Gerbiamas skaitytojau, jeigu norite meno ir pozityvo, turbūt jums reikėtų bures kelti į „Šiaurės Atėnus” arba į nusipirktus „Kultūros barus”. AK yra vietinė medija, rašanti apie visiems miestiečiams aktualius žemiškus dalykus, tame tarpe miesto piktžaizdes, kurių yra apstu ir apie kurias kita vietinė žiniasklaida beveik nerašo. Ir pabaigai galbūt nereikėtų į visus komentatorius žvelgti iš dramblio kaulo bokšto, stigmatizuoti ir nuvertinti visų jų išprusimą bei išsilavinimą.

 5. Atvira Klaipėda išsisėmė parašė:

  Akivaizdu, kad Atvira Klaipėda išsisėmė, neturi naujų temų, nesugeba parašyti pozityvių naujienų. Liguisti straipsniai apie tai, ką visi žino. Kelintą kartą rašo apie Senvagės g. statomą mokyklą. Kaip didžiausią naujieną paminėdami kiek pabrango šis objektas. ArvydasVaitkus apie šios mokyklos statybas ( mokykla iš dviejų korpusų sujungtų ”kabančiu” koridoriumi, statybų trukmė, neleistinas pabrangimas dėl terminų nesilaikymo) daug kartų kalbėjo mero rinkimų diskusijose. Nuo diskusijų praėjo 4 mėnesiai. O dar ir šiandien Atvira Klaipėda skelbia tuos pačius skaičius, kurie seniai žinomi. Apgailėtini ”spyglio” žodžių kratiniai apie nieką. Apie kažkokį liberalų Tauralaukyje ”išmėgintą” Rozovos keliuką…. Kur temų įvairovė? Susidaro įspūdis, kad kasdien Atvira Klaipėda seka, ką veikia Klaipėdos meras ir apie tai rašo. Kartais teigiamai, kartais pasišaipydami. Nejaugi Klaipėdoje niekas daugiau nevyksta? Pavyzdžiui birželio 21 d. 19 val. Pranciškonų bažnyčioje džiazo koncertas. Dalyvaus atlikėja iš Sakartvelo ir VytautasGrubliauskas. Mano supratimu Atvira Klaipeda serga. Linkiu sveikti, surasti naujų temų, pozityvumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Gatvelei į Bendruomenės namus tiesti - beveik du milijonai

Nutiesti privažiuojamąjį kelią iki Bendruomenės namų pastato, Debreceno g. 48, Klaipėdos savivaldybė žada jau beveik 10 metų. Galų gale paskelbtas konkursas ...
2024-06-14
Skaityti daugiau

Politika, Svarbu

Klaipėdos mero vienvaldystei Finansų komitetas nepritarė

Arvydo Vaitkaus užgaidai vienasmeniškai priimti galutinį sprendimą dėl Klaipėdos kultūros magistrų vardų skaičiaus ir suteikimo nepritarė trečiadienį posėdžiavęs miesto Tarybos Finansų ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Švietimas

Vaikų vasaros stovykloms - per 300 tūkst. eurų

Klaipėdos savivaldybė praneša paskirsčiusi finansavimą vaikų vasaros poilsio programoms. Savivaldybės lėšos skiriamos 119 stovyklų organizuoti, tai yra beveik 30 daugiau ...
2024-06-13
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This