Miestas

Džiaugiasi darbais, kuriuos dar tik žada atlikti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-07


Ketvirtadienio vakare Klaipėdos visuomenei jau nebe pirmą kartą bus pristatyti vadinamosios Vingio mikrorajono aikštės paprastojo remonto techninio darbo projektiniai pasiūlymai.

Iki šiol Ferdinando aikštėje tebestūkso kryžiai, kuriuos žadėta perkelti prie Šv. Juozapo darbininko bažnyčios. Martyno Vainoriaus nuotr.

Šios viešosios erdvės sutvarkymas, kaip ir kai kurių kitų, vėluoja, tačiau Klaipėdos savivaldybė savo pranešime informuoja, jog šiemet bus atnaujintos mažiausiai 9 viešosios erdvės bei tęsiamas kitų suplanuotų objektų projektavimas.

Teigiama, esą pokyčiai numatomi tiek senamiestyje bei centrinėje miesto dalyje, tiek vadinamuosiuose miegamuosiuose mikrorajonuose. Primenama apie pradėtą tvarkyti Jono kalnelio teritoriją, gerokai vėluojančią Danės skvero ir krantinių rekonstrukciją, jau pavadinimą gavusio Tremtinių skvero, esančio ties I. Kanto ir S. Daukanto g. sankryža sutvarkymą, vadinamosios Ferdinando aikštes atnaujinimą, kuri irgi bando “įtilpti” į anksčiau atsakingų valdininkų minėtus terminus, tačiau kurioje iki šiol tebestūkso kryžiai, pagal planus jau turėję būti perkelti prie šv. Juozapo darbininko bažnyčios.

Pranešime minimas ir planuojamas Turgaus aikštės su prieigomis sutvarkymas, ir aikštės prie Santuokų rūmų atnaujinimo darbai, Malūno bei Ąžuolyno giraitės parkų atnaujinimas, aikštės prie buvusio „Vaidilos“ kino teatro bei palei Taikos prospektą einančio pėsčiųjų-dviračių tako nuo Sausio 15-osios iki Kauno g. sutvarkymas ir t.t.

“Sutvarkytas erdves papildys atnaujinti socialinės infrastruktūros objektai. Jau vyksta Kauno gatvėje esančio bibliotekos filialo rekonstrukcija, o netrukus prasidės ir šioje teritorijoje esančios Futbolo mokyklos konversija. Sutartį su rangovais tikimasi pasirašyti dar šį mėnesį, objektas neužilgo bus perduotas statybininkams, o treniruotes mokyklos vadovams rekomenduota kuo skubiau perkelti į kitas erdves”, –  savivaldybės pranešime cituojamas miesto meras Vytautas Grubliauskas.


2019-03-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt