Alvidas Šimkus į rinkimus eis po konservatorių vėliava (29)

Politika, Svarbu
Avatar photoArtūras Šulcas
2022-12-21

„Pasiprašiau, kad priimtų į sąrašą, –  „Atvirai Klaipėdai” sakė Klaipėdos miesto tarybos narys Alvidas Šimkus. –  Turbūt, būsiu paskutinis tame sąraše”.

Alvidas Šimkus. Martyno Vainoriaus nuotr.

Praėjusiuose savivaldybių tarybų rinkimuose šis politikas dalyvavo Lietuvos centro partijos sąraše. Jis – ilgametis šios partijos senbuvis, tačiau šią kadenciją dirbo frakcijoje „Už Klaipėdą“, kurią sudaro mero Vytauto Grubliausko sukurto komiteto nariai, ir šiuo metu yra jos vadovas.

A. Šimkus paneigė Klaipėdoje sklandančius gandus, kad jis įstojo į Tėvynės sąjungos – Lietuvos konservatorių partiją.

„Jie manęs to nereikalavo”, – sako jis.

Politikas tvirtina, kad jis nepereis ir į šios partijos frakciją Klaipėdos miesto Taryboje.

„Noriu išlikti politikoje”, – taip savo rinkėjams savo pastarąjį žingsnį aiškina Alvidas Šimkus.

Konservatorių sąrašo lyderis šįkart bus Artūras Razbadauskas, kaip ir A. Šimkus didžiąją šios kadencijos dalį dirbęs V. Grubliausko komandoje, o kandidatas į merus – Audrius Petrošius.

Šios kadencijos pradžioje A. Šimkus oponentų buvo vadinamas Judu dėl to, kad nusprendė jungtis prie valdančiąją koaliciją formavusio V. Grubliausko, tuo metu stokojusio balsų daugumai. Vėliau politikas garsėjo konfliktais su Nagliu ir Nina Puteikiais bei Alina Velykiene, bylinėjimusi su Centro partija, įsidarbinimu savivaldybei pavaldžioje įstaigoje „Klaipėdos butai”, savivaldybei priklausiusio sandėliuko pardavimo istorija.

Žymos: | |

Komentarai (29):

Atsakymai į “Alvidas Šimkus į rinkimus eis po konservatorių vėliava”: 29

 1. rinkėjas parašė:

  Balsuosiu už Alvidą Šimkų ir Audrių Petrošių, Razbadauską, jie tikrai mano manymu yra verti būti miesto taryboje. Stebėjau ir stebiu jų darbus, tikrai verti, kad už juos balsuotų.

 2. . parašė:

  O jei dar ant kaktos išsitatuiruotų , „labai myliu Klaipėdą” ? Konservatoriams tinka, reiškia pas juos visiškas žmonių badas .

 3. Buvęs kartu parašė:

  Alvidą Šimkų pažystu senokai, buvome kartu pas Ozolą. Neblogai sutarėme, teisingas žmogus, labai geras organizatorius, partija laikėsi ir kilo kol jis buvo Valdybos pirmininkas. Kaip elgėsi skyriuje nežinau, bet klaipėdiečiai buvo labai aktyvūs, į suvažiavimus atvykdavo daugiausiai. Manau jis pasirinko teisingai, konservatoriai tikrai nepralošė jį paimdami. Balsuočiau už A. Šimkų ir kitiems patariu. Jis jau yra vieną kadenciją miesto taryboje, yra komiteto pirmininkas ir matosi, kad susitvarko, neblogai susitvarko.

 4. Senjora parašė:

  Teisingas pasirinkimas abiejų pusių. Konkurentams šoką sukėlė, konservatorių sąrašas labai rimtas. Petrošius geras kandidatas į merus. Razbadauskas puikus sąrašo vedlys. Šimkus tikėtina neblogai pastiprins sąrašą. Sėkmės jiems, būtinai už juos balsuosiu.

  • šokas tik rinkėjams parašė:

   kad konservatoriai priima buvusius Gražulio draugus arba kas neturi kur eiti. Ir nepamirškite balsuoti, o ne tik rašyti nes iš Berlyno neprabalsuosi.

 5. Anonimas parašė:

  O viešpatėliau kas darosi.

 6. 100% parašė:

  Daugelis net reiśkia savo mintis neskaite straipsnio,arba neturi loginio mastymo.O siaip tai situacija nekokia,nes tik konservatoriu partija vienintele likusi lietuviška partija.

 7. Juokingi parašė:

  Konservai stiprinami, net juokas ima, vienas jaunuolis žada rojų tik nėra dirbęs nieko dorai, o stiprinami Gražulio ir Puteikio kadrais!

 8. dugnas parašė:

  konservatorių lyderis sąraše Pakso ir Gražulio partijų narys Razabadauskas, dabar dar ir Puteikių partijos lyderiai pas juos. Baigta su jų palaikymu, kantrybė perpildyta!

 9. Jadvyga parašė:

  Viskas! Mano kantrybės taurė perpildyta, už konservatorius nebebalsuosiu, nors tai dariau daug metų. Negi nebėra vertų sąrašo žmonių mieste? Šis veikėjas išgarsėjo tik tuo, kad įsidarbino savivaldybės įstaigoje!

  • Keista parašė:

   ar darbas yra didelė nuodėmė? Ar dirbdamas šį darbą padarė pažeidimų, blogai dirbo?

  • Tikrai keista parašė:

   tik viena – būdamas politiku ( mero komandos ) įsidarbino savivaldybės įstaigoje ! Kodėl ne maximoje , ar vaistinėje , ar autobuso vairuotoju , ar ….Todėl nereikia vaidinti nesuvokiančio ” o kokia čia nuodėmė ” ? Konservatoriai su tokiu sąrašu manau yra žlugę .

 10. Žvirblis parašė:

  Šitas tikrai papuoš bet kokią komandą. Jau blizgėjo Puteikienės , Mero , o dabar konservatorių komandos perliukas .

  • Tiesa sakant parašė:

   Nemaišykite Šimkus nebuvo Puteikienės komandoje, Puteikienė buvo Centro partijos komandoje. O Klaipėdos skyriaus pirmininkas buvo Alvidas Šimkus. Mero komandoje Šimkus yra frakcijos pirmininkas, jei rinko pirmininku, tai vertas. frakcija sudarė neprasti asmenys. Meras, vicemeras, eksmeras, universiteto rektorius – profesorius. Jei A. Šimkus tiko tokiems žmonėms, kad po metų buvo perrinktas dar vienai kadencijai, reiškia Šimkaus kompetencija pakankamai gera.

 11. Rinkėjo nuomonė parašė:

  Dar vienas Kl politinės padangės nusenęs prostitutas. Vargšas miestas.

 12. Tikrasis Centras parašė:

  Klaipėdiečiams nesunku atsivertus “Atvirą Klaipėdą” susirasti A. Šimkaus pavardę ir pasižiūrėti, o kiek jau bylų jis buvo iškėlęs dėl 2019 m. atimto iš jo mandato dalyvauti partijos suvažiavimuose. Tai Alvido Šimkaus ir Valerijaus Šabrausko byla, kad partija parodė duris 2019 m. spalio mėn. Skaitome, kad skųs teismo sprendimą. Tampė šis ponas partiją po teismus. https://www.atviraklaipeda.lt/2020/11/25/teisybes-paieskos-centro-partijoje-tesis-toliau/. Dėl tos pačio, kai partija A. Šimkui parodė kur turi būti jo vieta 2019m. kovo mėn. partijos susirinkime, skundė teismui. Iš nutarties sužinome, kad skundikams teismas liepė ieškinį tikslinti, o visus teismui teikiamus dokumentus gauna ir kita teisme dalyvaujanti pusė. Tai ką jie tikslino buvo atsiųsta ir partijai. Vyko net du metus teisminis procesas, įvairūs susirašinėjimai. Centro partijos pirmininkas parašė, kad tie teismai, kuriuos kėlė A. Šimkus – praeityje, nebereikės vaikščioti po teismus. Visus jo iškeltus teismus laimėjome.

  • Dėl aiškumo parašė:

   Jo Jo laimėjote nenagrinėtoje byloje.
   Šimkaus straipsnis;

   Nors sakoma, kad laikas gydo, tačiau padarytos moralinės žalos, patirtos dvasinės skriaudos, apskritai niekas negali atstoti. Iš atsakovo materialios žalos atlyginimo nesiekėme, todėl klausimui tapus neaktualiu, nusprendėme ieškinį atsiimti. Vilniaus miesto apylinkės teismas tai patvirtino 2021 m. balandžio 8 d. nutartimi.

   https://www.atviraklaipeda.lt/2021/04/17/eiline-puteikio-melagiena/

 13. O parašė:

  gal ir gera žinia- vadinasi miesto konservatoriai jau pasiekė visišką dugną.

 14. Fui parašė:

  Na tas tai užsirašys į bet kokį sąrašą, kad tik kas nubyrėtų…

  • Jordanas parašė:

   Ne tik tas užsirašytų, visi mes stengiamės ir norime gyventi geriau, nemanau, kad tai gėdinga. Siekti karjeros, natūralu ir žmogiška.

 15. Nuomonė parašė:

  Na kaip galima už tokius razbadauskas, Grubliauskas, Šimkus balsuoti?
  Akivaizdžiai nei akivaizdu, kad niekada nerūpėjo ir nerūpės žmonių kasdienybę, miesto gerovė.
  Akivaizdu, kad jiems rūpi tik jų gerovė. Akivaizdu, kad ir Petrošius, kuris pasvajoja jog tams miesto meru, susidėjo su senais razbaininkais:) renkant jaunuolį, vadinasi rinksime konservatorių partijos interesus.
  Kol rinksime tokius bedievius, visada stovesime vietoje:(

  • Nuomonė parašė:

   Kam taip žiauriai, juk jie žmogaus neužmušė, nuo savęs viską stumia tik višta ir buldozeris.

  • rinkėjas parašė:

   Už Razbadauską ir Šimkų galima ir reikia balsuoti, jie jau įrodė, kad gali būti miesto taryboje, įrodė darbais būdami taryboje. O pavyduoliai ir konkurentai tai dar turėtų įrodyti.

 16. Klaida parašė:

  Alvidas, ne Alividas pavadinime turėtų būti.

 17. Tokios politinės personos parašė:

  tik konservatoriams ir tinka 🙂 Ką ten konservatorius Petrošius žada Klaipėdai ? ” Naują amžių ” ? 🙂 Su tokiu sąrašu ? Fui….

  • rinkėjas parašė:

   Petrošius su komanda yra geriausias pasirinkimas Klaipėdai. Dabar taryboje esantys Tėvynės sąjungos nariai ir koalicijoje dirbantis Alvidas Šimkus daug gero padarė miestui. Jei kas to nepastebi, tai jau jų problema, miestas pagražėjęs, gatvės tvarkingos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Politika

Konservatoriai Klaipėdos vienmadatėse rokiruoja ir meta vilnietį

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Taryba sekmadienį patvirtino kandidatus šešiasdešimt keturiose Seimo vienmandatėse apygardose. Teigiama, kad likusios septynios Seimo ...
2024-06-16
Skaityti daugiau

Politinė reklama

Klaipėda gręžiasi nuo demokratijos ir grąžina valdžios vertikalę (atnaujinta)

Pradėjus darbą naujajai Klaipėdos miesto valdžiai, vienu iš esminių pokyčių buvo įvardyta Savivaldybės administracijos struktūros pertvarka. Praėjus metams, pokyčiai parengti. ...
2024-05-22
Skaityti daugiau

Spyglys

Ugnius Radvila - nebe opozicijos lyderis*

Mes „visi valdantieji norim”, – tokia fraze ketvirtadienį prieš Klaipėdos miesto tarybos posėdį savo pasisakymą iš tribūnos užviršavo opozicijos lyderis ...
2024-03-28
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This